PINUS  KOMINKI

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 743
SOPOT 81-840

GODZINY OTWARCIA:
pon-pt: 10.00 – 18.00
sobota: po umówieniu telefonicznym

TEL/FAX: (58) 550 15 00

TEL: (58) 551 11 62

e-mail: pinus@pinus-kominki.com.pl
e-mail: pinuskominki@wp.pl

PINUS KOMINKI

Kominki i piece kaflowe – kontakt z firmą Pinus

Oferujemy kominki i piece kaflowe oparte na niezawodnych technologiach i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dysponujemy dużą bazą katalogową. Wykonujemy także projekty naszych klientów.

Ogromne doświadczenie, profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i owocna współpraca z wiodącymi producentami wkładów kominkowych i innych akcesoriów sprawiają, że nasze kominki zarówno te klasyczne, jak też nowoczesne cieszą się nieustającą popularnością, a grono zadowolonych klientów sukcesywnie się powiększa.

Zmysł artystyczny pozwala nam na tworzenie kominków i pieców, jak też kuchni kaflowych, które pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną, nadając wnętrzom charakteru. W ofercie posiadamy tradycyjne kominki i piece kaflowe, jak też nowoczesne kominki wolnostojące idealnie komponujące się w minimalistycznych wnętrzach podkreślając ich nowoczesność.

Zajmujemy się również serwisowaniem kominków i pieców kaflowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie służą pomocą w wyborze odpowiedniego produktu z naszej oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie nawiązaliśmy stałą współpracę z firmami z Trójmiasta. Dzięki temu nasza oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców Gdyni, Sopotu czy Gdańska. Z naszych usług korzystają również mieszkańcy innych miast województwa pomorskiego, a nawet całego kraju i zagranicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

PINUS KOMINKI