Kominki Pinus – ciepło domowego ogniska

 

Firma istnieje na rynku od 1982 roku spełniając oczekiwania klientów z Trójmiasta oraz całej Polski, zapewniając ciepło domowego ogniska oraz atmosferę wypoczynku przy płonącym drewnie.

Nasze piece i kominki kaflowe to oryginalny styl, wieloletnia tradycja i nowoczesność. To szeroki wybór oryginalnych form.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie budowy kominków klasycznych i nowoczesnych. Służymy doradztwem i konsultacjami oraz zajmujemy się realizacją projektów własnych i powierzonych. Wysoko cenimy sobie współpracę z architektami.

Służymy poradą i fachową literaturą oraz prezentacją wizualną. Dysponujemy bogatym zapleczem katalogowym i fotograficznym naszych kominków i innych realizacji, które są niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Posiadamy niemalże nieograniczone możliwości technologiczne i materiałowe. Wykonujemy kominki z unikatowych marmurów, dolomitów, granitów, wapieni, piaskowców, drewna egzotycznego, szkła, metalu, ceramiki. Budujemy również piece, kominki i kuchnie kaflowe wykonane w różnorodnych formach i kolorystyce.

Wykonujemy:

  • kominki z ogrzewaniem powietrznym, konwekcyjnym i wymuszonym w systemie rozprowadzenia powietrza, w technologii ceramicznej – (ciepłej lub zimnej obudowy)
  • kominki z płaszczem wodnym sprzężonym z c.o. i ciepłą wodą do celów gospodarczych
  • piece i kominki kaflowe
  • kuchnie kaflowe – kotliny kuchenne z piecem chlebowym, piekarniki, duchówki, wędzarnie, grille ogrodowe itp.
  • kominki klasyczne otwarte
  • kominy tradycyjne i systemowe
  • prace remontowe i wykończeniowe.

Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo kominek już od 14 000 zł brutto.

Na kominki z ekspozycji udzielamy rabatów.

W oferowanych przez nas projektach kominków wolnostojących oraz piecach kaflowych stosujemy paleniska stalowe, żeliwne, szamotowe, elektryczne, gazowe oraz biokominki renomowanych firm produkcji niemieckiej, norweskiej, austriackiej, szwedzkiej, duńskiej, francuskiej oraz polskiej.

W projektach wykorzystujemy zazwyczaj grzewcze wkłady kominkowe wiodącej w Europie firmy Spartherm, posiadającej zaawansowane technologie i asortyment.

W naszych projektach kominków i pieców przeważają ponadczasowe, klasyczne formy, które będą służyły przez wiele pokoleń.

Oferujemy naszym klientom rzeczy niepowtarzalne, w tym szeroką gamę akcesoriów kominkowych.

Proponujemy również Państwu szeroką ofertę pieco-kominków na drewno. Posiadają one moc grzewczą od 4 do 14 KW i nie wymagają zabudowy, a walory estetyczne pozwalają na instalowanie ich w mieszkaniach i domach letniskowych.

Udzielamy gwarancji na nasze wyroby oraz świadczymy usługi serwisowe.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla klientów z Gdyni czy Gdańska. Realizujemy również projekty poza województwem pomorskim, a nawet poza granicami Polski.

 

Nasza firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie.Kominki Polskie Ogólnopolskie Stowarzyszenie

PINUS KOMINKI